Галузеві рішення

Будівництво - це одна з тих сфер, яка вимагає надійності і стабільності. Ми готові запропонувати  Вам напрацьовані нами бізнес-кейси та індивідуальні рішення.

За багато років роботи з державними установами ми відпрацювали стандарти взаємодії, а також стандарти в області безпеки і стабільності сервісів.

Одна з найбільш стрімко зростаючих галузей економіки, яка постійно кидає перед оператором нові виклики. Ми готові Вам запропонувати найсвіжіші напрацювання і передові рішення зі світу телекомунікацій.
З огляду на актуальні завдання і потреби, які стоять перед сферою медіа, готові запропонувати скористатися одним з напрацьованих бізнес-кейсів. Також готові розробити індивідуальне рішення для Вас.
Маємо величезний досвід роботи з закладами різного масштабу, починаючи від невеликої пекарні сімейного типу, закінчуючи міжнародними готелями. Готові запропонувати Вам індивідуальні рішення задач, в залежності від Ваших потреб.

Завдання які виникають в процессі співпраці з виробниками щоразу відрізняються унікальністю та масштабністю. Маючи великий досвід роботи, можемо запропонувати актуальні рішення Ваших завдань.

Забезпечення медичних закладів сучасними телекомунікаційними послугами - одна з наших прерогатив, що допоможе підняти рівень обслуговування у сучасній медицині.
Маючи розуміння того, наскільки важливо інтернет-магазину залишатися завжди на зв'язку зі своїми клієнтами і постачальниками, пропонуємо скористатися одним з наших бізнес-кейсів який дозволить мінімізувати ризики простою.

В залежності від задач та специфіки Вашого бізнесу, пропонуємо скористатися одним з наших напрацювань, спеціально створених для мереж роздрібної торгівлі, або можемо реалізувати індивідуальне рішення саме для Вас.

Зв'язок - один з найважливіших робочих інструментів для сфери послуг. Спеціально для Вас ми розробили ряд рішень, які допоможуть Вам залишатись завжди на зв'язку з клієнтами

Репутація надійного партнера для бізнесу з більш ніж 20-річним досвідом, стабільний сервіс, висока швидкість обміну даними, широкий спектр послуг - основні показники, які дозволяють запропонувати стати нашим партнером.

Контакти

 

Наша компанія понад 20 років займається наданням корпоративних телекомунікаційних послуг на базі оптоволоконних каналів зв’язку без встановлення лімітів на обсяг трафіку.

Ми приймаємо:
visa mastercard LIQPAY
Відділ підключень

Графiк роботи з 9:00 до 18:00

+38 044 585-50-09 sales@skif.net.ua
Абонентський відділ

Графiк роботи з 9:00 до 18:00

+38 044 585-50-04 info@skif.net.ua
Технічна підтримка

Графiк роботи: Цiлодобово

+38 044 585-50-02 noc@skif.net.ua