Операторам зв'язку

IP_TRANSIT.jpg

IP TRANSIT

IP_TRANSIT.jpg

IP-транзит SKIF – послуга доступу до мережі Інтернет для операторів і провайдерів зв’язку з гарантованою пропускною здатністю каналів.

Магістральна мережа компанії побудована на базі сучасного високопродуктивного устаткування (Juniper Networks та Huawei Networks).

Взаємодія здійснюється за протоколом маршрутизації BGP v4, а в разі відсутності у замовника власних діапазонів IP-адрес та автономної системи (AS) – за допомогою виділення IP-адрес з пулу AS6723.

IP-транзит від SKIF забезпечує прямий доступ до мереж провайдерів першого рівня (Tier 1) та потужних генераторів контенту, до українських і зарубіжних точок обміну трафіком (Internet Exchange).

last_mile.jpg

Остання миля

last_mile.jpg

SKIF надає своїм клієнтам в оренду канали передачі даних на території Київа і за його межами з широким діапазоном швидкостей і можливістю резервування.

Оренда каналів передачі даних – це можливість поєднати комутаційне обладнання між об’єктами клієнта.Послуга надається на базі власної магістральної мережі SKIF, побудованої з використанням сучасних технологій та обладнання, що дозволяє максимально ефективно передавати будь-який вид інформації між об’єктами на відстані.

Моніторинг всіх елементів мережі здійснюється цілодобово.

Точки обміну

Є чинним учасником основних українських точок обміну трафіку.

logo
logo
logo
SKIF_LIR.jpg

SKIF LIR

SKIF_LIR.jpg

Компанія "Скіф" є LIR-ом. LIR - це локальний інтернет-реєстратор (англ. Local Internet registry, LIR) - організація, що займається розподілом адресного простору користувачам мережі Інтернет (сервіс- провайдерам і їхнім абонентам) і наданням супутніх реєстраційних послуг. Наша компанія як LIR є членом RIPE NCC - однієї з п'яти регіональних інтернет-реєстратур (Regional Internet Registries, RIRs), що виконують розподіл інтернет-ресурсів, а також пов'язану з цим реєстрацію та координацію діяльності, спрямовану на глобальну підтримку функціонування мережі Інтернет.

Обслуговуючий ЛІР (SKIF LIR) являє собою локальний інтернет-реєстратор, який забезпечує підтримку незалежних інтернет-ресурсів (Provider Independent IP) користувачів в реєстрі RIR. В нашому випадку, це організація, що є посередником між великою кількістю кінцевих користувачів та RIPE NCC.

Декілька причин щоб укласти договір зі SKIF LIR

RIPE NCC може заблокувати ваш блок IP адрес, після чого на протязі 3 місяців ви повинні будете укласти угоду з SKIF LIR, навіть за умови наявності договору безпосередньо з RIPE NCC («DA» чи «Direct Assignement»). З початком процедури актуалізації всі незалежні ресурси повинні підлягати обліку RIPE NCC та можуть надаватися тільки за умови контракту між кінцевим користувачем ресурсів («End User») та LIR («SKIF LIR»). Такі умови поставлені перед новими виділеними незалежними ресурсами, а також старими, які були виділені до зміни політики. У якості критеріїв пролонгації використання ресурсів було обрано два фактора: наявність письмово договору з власником ресурсів та надходження щорічної оплати від LIR, що їх обслуговує. Якщо отримання виплат припиняється, тоді мережа вважається такою, що не використовується, і вона повертається до діапазону вільних адрес RIPE. Всім володарям адрес, які залишилися без LIR будуть розіслані листи на e-mail адреси, вказані в базі даних RIPE, з пропозицією визначитися з LIR та підписати контракт. До незалежних ресурсів зараховуються: блоки IP адрес категорій IPv4 та IPv6, що виділяються напряму без участі провайдера (PI), точки обміну трафіка в Інтернеті між провайдерами (IXP) та адреси anycast. Нова схема пролонгації передбачає запровадження плати за кожний ресурс окремо.

Переваги укладання договору на SKIF LIR з нами

Ми пропонуємо найбільш вигідні на ринку ціни на щорічне обслуговування автономної системи чи IP мережі будь-якого розміру. Наші послуги включають обслуговування, супроводження та підтримку PI адрес (Provider Independent) чи AS систем (Autonomous System). Оскільки ми є професіоналами своєї справи, нам можна доручити розв’язання будь-яких нестандартних ситуацій та мати впевненість в позитивному результаті.

Що треба зробити, щоб перевести свої ресурси нам на обслуговування?

Якщо реєстрація мережі відбулася не у нас, але ви маєте намір перейти до нас на обслуговування, це можна зробити! Є два варіанти подальших дій:

Ваш LIR не проти перенесення мережі: заповніть заявку на цьому сайті, і ви отримаєте від нас контракт, а також зразок електронного листа, який треба відправити в RIPE NCC. Після отримання від вас листа RIPE NCC має запитати у всіх сторін (нас, вас та вашого поточного LIR), чи не мають сторони аргументів проти такого переносу. Якщо буде отримано згоду, об’єкти будуть перенесені до нас на обслуговування. Далі необхідно пройти процедуру підписання договору та оплати послуг.

Ваш LIR проти переносу мережі: Питання можна вирішити на вашу користь. По-перше, вам необхідно заповнити заявку на сайті. Другий крок – повідомте свій LIR у письмовому вигляді про небажання продовжувати з ним контракт. Ми зі свого боку ініціюємо процедуру перенесення ваших ресурсів на наш LIR для подальшого обслуговування. На адресу електронної пошти, яка вказана в базі даних RIPE, прийде лист про те, що контракт між вами та вашим старим LIR’ом більше не діє і необхідно обрати нового LIR на протязі наступних 3-х місяців. Надішліть на цей лист відповідь стосовно того, що це буде UA.SKIF. З цього моменту можна укладати договір з нами. У Вашого попереднього LIR немає дієвих важелів тиску на вас в RIPE NCC. Тому ви можете відчувати себе спокійно та впевнено.

Ви не пам’ятаєте через кого були зареєстровані ваші мережі?

Заповніть заявку на цьому сайті, і ми надамо інформацію про ваш LIR, а також вишлемо спеціальну пропозицію про співробітництво з нами.

Як укласти договір SKIF LIR з нами?

Все, що для цього потрібно – заповнити заявку на сайті та надіслати нам документи (підписаний договір між нами (SKIF LIR) та вами (власником незалежних ресурсів), а також скан-копію документа, що підвереджує вашу реєстрацію в державних органах). У випадку, якщо ви не є юридичною особою, ми повинні отримати від вас скан-копію паспорта. Зразок договору між SKIF LIR та власником блоку PI можна переглянути ТУТ.

Як можна подати заявку на отримання послуги SKIF LIR?

На сьогоднішній день ви можете отримати як PA, так і PI блоки IPv6. Для отримання блоку IP адрес треба заповнити заявку. Після цього з вами зв’яжеться спеціаліст, який докладно розповість послідовність дій, які треба виконати для подальшої реєстрації.

Показати бiльше

З нами працюють

 

Наша компанія понад 20 років займається наданням корпоративних телекомунікаційних послуг на базі оптоволоконних каналів зв’язку без встановлення лімітів на обсяг трафіку

Контакти

 

Наша компанія понад 20 років займається наданням корпоративних телекомунікаційних послуг на базі оптоволоконних каналів зв’язку без встановлення лімітів на обсяг трафіку.

Ми приймаємо:
visa mastercard LIQPAY
Відділ підключень

Графiк роботи з 9:00 до 18:00

+38 044 585-50-09 sales@skif.net.ua
Абонентський відділ

Графiк роботи з 9:00 до 18:00

+38 044 585-50-04 info@skif.net.ua
Технічна підтримка

Графiк роботи: Цiлодобово

+38 044 585-50-02 noc@skif.net.ua